Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Czałczyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka Czałczyn

Czałczyn,świętokrzyskie

65 000 zł5 152 m² 12,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 5 152 m2, zlokalizowana w Czałczynie gm. Łopuszno, położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

389 000 zł1 906 m² 204,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo duża działka, która pozwoli Ci spełnić marzenie o życiu w zgodzie z naturą i blisko miasta. Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1906 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Piekoszów(Czałczyn + 19 km)

140 000 zł1 012 m² 138,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1012 m2 , zlokalizowana w Piekoszowie. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie bezpośrednio do działki drogą utwardzoną. Działka płaska, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł332 600 m² 17,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** tylko W naszym biurze *** unikatowa okazja inwestycyjna: 33,26 ha pod resort sportowo-rekreacyjny Część działki jest pod zabudowe jednorodzinną Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł624 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł5 400 m² 70,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 5400 m2, położona w malowniczym Korczynie (gmina Strawczyn) zaledwie 25 km od Kielc. Nieruchomość ta posiada stary dom murowany o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł1 964 m² 95,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro nieruchomości konsus oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1964 m , położoną w malowniczej miejscowości Kostomłoty II, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł211,60 m² 3 922,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

| na sprzedaż nieruchomość składająca się z wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 153,5 m2 (powierzchni całkowitej 211,6 m2 ), zlokalizowanego na działce o powierzchni 6000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł422 m² 3 530,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:712 m²

Tylko U mnie! Edyta Sidło nieruchomości oferuje Piękny, funkcjonalny, jednorodzinny dom na sprzedaż! Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju dom na sprzedaż - położony w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 300 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy na 2 domy jednorodzinne. Działka jest pusta, koszona, zadbana. Idealna - gotowa do zabudowania. Z działki widok na Górę Miedziankę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Ćmińsk(Czałczyn + 22 km)

580 000 zł103,68 m² 5 594,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,78 m2 (powierzchni całkowitej 103,68 m2 ), zlokalizowany w Ćmińsku Kościelnym, gm. Miedziana Góra. Nieruchomość wybudowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czałczyn

Czałczyn,świętokrzyskie

99 000 zł1 500 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1500 m , położona zaledwie 2 km od centrum Łopuszna, w spokojnej, zielonej okolicy Czałczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czałczyn

Czałczyn,świętokrzyskie

77 000 zł5 152 m² 14,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5 152 m2, zlokalizowana w Czałczynie gm. Łopuszno. Położona w pierwszej linii od drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, asfaltowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij